Jak zacząć?

krótki poradnik jak rozpocząć przygodę z harcerstwem oferowanym przez 59 Drużynę Harcerską oraz 69 Harcerską Drużynę Turystyczną!
  1. Zapoznaj się z przygotowanymi przez nas grafikami, terminem naszych zbiórek oraz miejscem gdzie zbiórki się odbywają.
  2. Zapoznaj się z pozostałymi informacjami na stronie www (list otwarty oraz poniższe opisy).
  3. Jeśli posiadasz jakieś pytanie, skontaktuj się z drużynową, lub drużynowym odpowiedniej jednostki.
  4. Wypełnij proste zgłoszenie, które pozwoli nam nawiązać z Tobą kontakt!

Drużynowym 69 Harcerskiej Drużyny Turystycznej jest dh. phm. Bartosz Widera. Zbiórki zastępów odbywają się zgodnie z planem pracy zastępów w terminach wymienionych wyżej na plakacie. Zbiórki drużyny odbywają się w wybrane soboty, zgodnie z planem pracy drużyny.

Drogi rodzicu! Drogi uczniu! Jeżeli tu trafiłeś, to znaczy, że zainteresowała Cię jeden z naszych plakatów / jedna z naszych ulotek / lub po prostu dowiedziałeś się o nas od harcerzy lub po prostu pocztą pantoflową.

Jeszcze raz, z miłą chęcią, zapraszamy wszystkich uczniów w wieku 10–16 lat (czyli osób od klasy 4 SP do 1 klasy szkoły śreniej) do udziału w przygotowanych przez nas zbiórkach. Zbiórki odbywają się zgodnie z wyżej wymienionymi informacjami.

Nasze zbiórki trwają około 60-90 minut jeśli nie są formą wyjazdową, ale o tych dłuższych wyjazdach zazwyczaj informujemy wszystkich odpowiednio wcześniej. W trakcie zbiórek nie tylko poznajemy nową wiedzę harcerską, ale również zdobywamy umiejętności i sprawności na całe życie. Chcesz poznać ciekawych ludzi? Nie ma sprawy! Nauczyć grać się na gitarze? Da się załatwić. Zdobyć nowy szczyt z korony gór polski? My Ci w tym pomożemy! Wystarczy przyjść do nas na zbiórkę, a obiecujemy, zostaniesz na dłużej.

Zgłoszenie chęci uczestnictwa w zbiórce! – Formularz ogólny