Nowy Rozkaz Drużynowego – Kilka informacji o Systemie Ewidencji Harcerskiej „TIPI”

Druhny i Druhowie! W sekcji dokumentów, poświęconej rozkazom pojawiły się dwa nowe dokumenty – Rozkaz L2/2023 oraz Rozkaz L3/2023. Zachęcamy wszystkie członkinie oraz członków do zapoznania się z powyższymi dokumentami.

Dodatkowo przypominamy o trwającej w naszej drużynie akcji uzupełniania Systemu Ewidencji Harcerskiej „TIPI”. Poniżej znaleźć można formularz, po uzupełnieniu którego zostaniecie dodani przez drużynowego do systemu. W przypadku braku pewności czy dana harcerka lub dany harcerz znajdują się w ewidencji, prosimy o kontakt z naszym drużynowym – Bartoszem Widerą.

Discover more from 69HDT

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.